KONST / Litografier / Färglitografi 17297266
nr 1729 7266
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, ur Fredmans Epistlar. Färglitografi, bildmått: 42x29 cm, yttermått inklusive ram: 48x35 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 20:43:58
300 kr
350 kr